akıllı tv canlı izle Türkiye’nin ilk ve tek interaktif televizyon kanalı olan Akıllı TV, Sümerbank’ın eski sahibi Hayyam Garipoğlu’nun açtığı bir ekrandır. Özellikle bu kanalı etkili kılan en önemli oluşumun da seyircilerin göndermiş olduğu video çekimleri üzerinden yol alması. Yani sizler iyi olduğunu düşündüğünüz bir video çekimini kanal yönetimi ile paylaşarak yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Tv Canlı izliyorsunuz

Bu aşamalar açısından bir hayli detaylı bir yapı ile şekillenmekte olan Akıllı TV izle işlevsellikleri sayesinde kendinizi çok ama çok keyifli hissetme şansı da bulabilirsiniz. Çünkü eğlenceli ve nokta atışı işlevselliğine sahip video içerikleri, sizlerin kanal yapısındaki konumunuzu da güçlü kılmayı başarmaktadır. Bu sebepten dolayı da bir an evvel Akıllı TV canlı izle işlevselliklerini deneyerek ilerlemelisiniz.

Akıllı TV canlı izle aşamalarında da sizlerin aynı eksen içerisinde internet yayıncılığını da sorunuz olarak takip etme imkanı bulacağınızı bilmenizi isteriz. Zaten önemli olan şey de bu imkanları değerlendirme altına almak olduğu için bir an evvel kanaldaki etkileşimleri izlemelisiniz. Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.

Website: www.akilli.tv
Adres: İMAMÇEŞME CAD.GÜREL İŞ MERKEZİ NO:14/4 SEYRANTEPE/İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 332 06 89
Faks: 0(0212) 332 06 87
Yayın Dili: Türkçe
Ülke: Türkiye
Firma Resmi Adı: Topkapı Yayıncılık Prod.Paz.Reklam.Tic.A.Ş.