360 tv canlı izle Daha önceleri SKy Türk olarak faaliyet gösteren ancak sahibi Ethem Sancak tarafından 360 TV olarak değiştirilen bu ekran, güncel ve farklı bir oluşum içerisinde. Özellikle bu televizyon kanalında günün her anında daha önce izlenilen dizlerin tekrarlarını izleme imkanı bulunuyor. Ki bu imkan kapsamında bakıldığında da gün içinde vakit geçirmek isteyen her seyircinin 360 TV izle etkileşiminden büyük çıkarımlar elde etme şansı da yüksek olabilir. Üstelik bu kanalın genel düzenini göz önüne aldığımzıda da eğlenceli anları başarılı bir program düzeni işleyişi ile aktardığını da görüyoruz.

360 Tv Kanalını Canlı izliyorsunuz

Gün boyuna sağlam dizileri izleyin
Kurtlar Vadisi Pusu, Seksenler, Elde Var Hayat, Çocuklar Duymasın gibi ülkenin en fazla sevdiği dizileri yayın hayatında şekillendiren 360 TV canlı izle seçkisi, genel tonları ile başarılı olana ulaşımı çok güçlü bir düzeye eriştirmektedir. Bu sebepten dolayı seyircisi de gönlünde yer edinmiş olan dizileri yeniden izleme şansı elde etmiş olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra sizlerin 360 TV canlı izle etkileşimleri açısından internet üzerinden de bir seyirlik elde edebilirsiniz. Hepiniz için güzel seyirler dileriz.

Kanal Sahibi:Atlas Yayıncılık Tic. A.Ş.
Web Sitesi:http://www.tv360.com.tr
Türksat Frekans:11062 H 4820 3/4 (SD)
D-Smart:43. kanal (SD)
Digitürk:29. kanal (SD)
Tivibu:30. kanal (SD)
Twitter Sayfası:https://twitter.com/tv360comtr
Facebook Sayfası:https://www.facebook.com/tv360comtr
Instagram Sayfası:https://www.instagram.com/tv360comtr
E-Mail:[email protected]
Telefon:0212 449 30 00
Kanalın Adresi:Atatürk Mahallesi Bahariye Cad. No:31 İkitelli – K. Çekmece 34679 İstanbul