Haber ile birlikte pek çok seyircinin ihtiyaç duyduğu spor, ekonomi, edebiyat, sinema ve siyaset gibi pek çok etkili detayları yayın akışına dahil etmekte olan 24 TV, Es Medya bünyesinde şekil alan bir frekanstır. Özellikle güncel ve gerçekçi habercilik anlayışını son ana dek aktarmasını iyi bilen bu kanal, çok yönlü oluşu sayesinde de izlenebilirliğini üst seviyelere çıkarmaktadır. Bununla birlikte online seyirlik imkanı da tanıyan bu kanalda internet üzerinden de kesintisiz takip oluşumları bulunuyor.

24 Tv Kanalını Canlı İzliyorsunuz

Gündemin tüm detaylarını 24’ten öğrenin
Güncel haber detayları ile gündeme ayrıcalık katan 24 TV izle programı, aynı zamanda da farklı meseleleri de programlaştırarak ilerlemektedir. Özellikle de An ve Zaman izle programında genel hatları ile başarılı ve sistemli bir anlatının içerisinde tarihe farklı bakışlar atma şansınız var. Bunun yanı sıra etkileşim alanı güçlü işleyişlerle şekil alan bu kanal detayları sizler için her zaman başarılı olacaktır.

Gün boyunca gerçekçi habercilik
Tüm bu aşamaların tamamını göz önüne aldığımızda da 24 TV canlı izle ile gün boyunca gerçekçi haberciliğin her evresini değerlendirme şansı sizleri bekliyor. Hepinize güzel seyirler dileriz.

Web Sitesi:http://www.yirmidort.tv/
Türksat Frekans:11986 V 9600 5/6
D-Smart:34. kanal
Digitürk:40. kanal
Tivibu:58. kanal
Twitter Sayfası:https://twitter.com/yirmidorttv
Facebook Sayfası:https://www.facebook.com/yirmidorttv
Spor Programları:24 Spor Bülteni,< 8. Etap, Anlık Skor, Futbol 7/24, Sadece Futbol, Spor Akademisi Güncel Programlar:Açık Görüş, Ankara Masası, Doğrusu Ne?, Hayatın İçinden, Politik Eksen, Siyaset 24, Söz Bitmeden, Yeni Türkiye E-Mail:İ[email protected] Telefon:0212 473 24 00